Главное

Протести в Мінську: площа Незалежності заповнена - Читать в rezonans.info

20:50 16 Август Киев, Украина

Протести в Мінську: площа Незалежності заповнена Протести в Мінську: площа Незалежності заповнена Корреспондент.net, Сьогодні, 19:31 0 1203 Фото: NEXTA У Мінську учасники протесту зібралися на площі Незалежності Учасники акції зайняли майже всю площу і весь проспект. Люди стоять з плакатами, на яких вимоги звільнити політв'язнів, кричать "Відпускай!". Протести в Мінську перемістилися на площу Незалежності, яка тепер заповнена людьми майже впритул. Про це повідомляє TUT.by в Telegram в неділю, 16 серпня.

"Мінськ. Учасники акції солідарності дійшли до площі Незалежності, вони зайняли практично всю площу. Також заповнений весь проспект до вулиці Леніна. На сходинках КДБ стоять люди з плакатами, на яких вимога звільнити політв'язнів.

Проходив повз КДБ люди кричать: "Відпускай!", - сказано в публікації. Фото і відео заповненого центру столиці Білорусі публікує Telegram-канал NEXTA Live.

Раніше сьогодні повідомлялося, що на мітинг у Мінську вийшли десятки тисяч людей. Учасники протесту кричать "Уходи!", "Верам, можам, переможам!", "Лукашенко в автозак!".

Столичні протести підтримали і жителі інших міст по всій Білорусі. Також в Білорусі оголосили загальнонаціональний страйк. Оцінити кількість пікетників у Мінську складно, оскільки колони з десятками тисяч людей всюди, пишуть опозиційні Telegram-канали. Новини від Корреспондент.net у Telegram.