Главное

Протести в Нових Санжарах: затриманим загрожує до восьми років ув'язнення - Экстренные новости

06:14 21 Февраль Киев, Украина

Протести в Нових Санжарах: затриманим загрожує до восьми років ув'язнення Протести в Нових Санжарах: затриманим загрожує до восьми років ув'язнення Корреспондент.net, Сьогодні, 02:34 0 278 Фото: poltava.to Через протести в Нових Санжарах затримали 24 людей Учасники акції створили несанкціоновані барикади і кидали каміння у правоохоронців, відзначили у Нацполіції.   Затриманим у Нових Санжарах загрожує до восьми років позбавлення волі. Про це 20 лютого повідомив спікер Нацполіції Полтавської області Юрій Сулаєв, передає РБК-Україна.   "Доставили їх до територіального підрозділу поліції частково.

Можливо, в сусідні підрозділи. Зважаючи на те, які злочини скоювали. Тому що останні - це злочини тяжкі. Це стаття 294 КК - масові заворушення.

Там санкція статті передбачає від п'яти до восьми років позбавлення волі . І частина 2 статті 345 КК - нанесення ушкоджень працівникові правоохоронного органу (санкція статті до п'яти років позбавлення волі - ред.). Це серйозні статті", - зазначив Сулаєв.   Раніше глава Нацполіції Ігор Клименко повідомив, що під час протестів у Нових Санжарах було затримано 24 людей.

  За його словами, учасники акції не реагували на спроби правоохоронців не допустити загострення ситуації.   Він зазначив, що сили Нацполіції, Нацгвардії, ДСНС у Нових Санжарах були виставлені о 7 годині ранку 20 лютого.   При цьому місцеві жителі вже створили п'ять несанкціонованих блокпостів поблизу санаторію, куди везли громадян, які прибули з Китаю, і перекрили дорогу тракторами й автомобілями.   "На фініші були створені несанкціоновані барикади.

Вони розклали багаття, щоб не допустити поліцейських і автобуси з людьми на місце дислокації в санаторії. Згодом агресія переросла у відкриту форму: протестувальники почали кидати каміння і все, що потрапляло під руку. Поліція і Нацгвардія вжила всіх заходів, щоб попередити, а потім припинити масові заворушення", - уточнив Клименко, слова якого наводить прес-служба Нацполіції у Facebook.   Поліція посилено патрулює Нові Санжари   Нагадаємо, під час протестів у Нових Санжарах постраждали дев'ять правоохоронців та один місцевий житель.