Главное

Протестувальники вимагають відставки Богдана - Читать всем на rezonans

17:32 06 Октябрь Киев, Украина

Протестувальники вимагають відставки Богдана Протестувальники вимагають відставки Богдана Корреспондент.net, Сьогодні, 16:59 0 241 Богдану не звикати, його закликають звільнити від моменту призначення Учасники акції в центрі Києва дали голові Офісу президента Андрію Богдану тиждень - до 14 жовтня - на те, щоб піти у відставку.   Учасники акції Зупинимо капітуляцію біля Верховної Ради вимагають відставки глави Офісу президента Андрія Богдана, який опублікував повідомлення у Facebook із нібито скріншотами листування про те, що людей збирали на Майдан за гроші, повідомляє Громадське.   "Наступного тижня ми почнемо акції під Офісом президента з вимогою негайної відставки цієї людини. Ця людина такими постами провокує зараз громадянський конфлікт.

Він провокує нас на конфлікт. Ця людина зараз невідомо чиї завдання виконує, кидаючи такі заяви. У нього сидить Портнов, який керує вже в ручному режимі судами, який керує ДБР... Для нас це принципове питання.

Якщо Зеленський у своєму ролику сказав, що він чує нас, нехай почує. І це не якась ефемерна формула, а конкретне прізвище і конкретна вимога. До 14 жовтня ми чекаємо чіткої заяви про неприпустимість капітуляції, підтримку всіх позицій, висловлених резолюцією нашого віче, а також про відставку Богдана", - заявив один з учасників акції.  

  Нагадаємо, що на Майдані Незалежності в центрі Києва у неділю відбувалося віче Зупинимо капітуляцію.

Учасники виступають проти реалізації так званої "формули Штайнмаєра". За даними поліції, в акції беруть участь 10 тисяч осіб. Пізніше учасники акції пішли до Офісу президента, Верховної Ради, до Кабінету міністрів і вулиці Грушевського.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.