Главное

Путін вважає щирим бажання Зеленського врегулювати конфлікт на Донбасі - Спец. Материалы

01:56 04 Октябрь Киев, Украина

Путін вважає щирим бажання Зеленського врегулювати конфлікт на Донбасі Президент Росії Володимир Путін розраховує, що президенту України Володимиру Зеленському вистачить політичної мужності для врегулювання ситуації на Донбасі. "Я не знаю, наскільки сильніші сьогодні ті, хто проти врегулювання (на Донбасі), особливо на основі Мінських домовленостей. Запит суспільства на врегулювання очевидний. Я думаю, що перш за все на основі цього запиту пан Зеленський так переконливо виграв вибори.

Люди чекають вирішення цього питання", - сказав Путін у четвер, відповідаючи на питання в рамках пленарного засідання міжнародного дискусійного клубу "Валдай" в Сочі. "Якщо у нього (Зеленського) вистачить політичної мужності, сили довести це до кінця, я думаю, що він утвердиться як чесний політик, мужній і здатний домагатися прийнятих рішень. Я думаю, що він щиро хоче це зробити, це його щире переконання, прагнення. Чи зможе він це зробити чи ні, чи зможе він протистояти тим, хто проти цього процесу, мені зараз важко сказати", - зазначив Путін.

Президент РФ підкреслив, що "ми бачимо, звичайно, певні коливання". "Це начебто неминуче - він (Зеленський) повинен шукати якісь компроміси, повинен домовлятися з усіма членами суспільства, з усім народом, яких би поглядів вони не дотримувалися. Але все-таки повинен виконувати свої передвиборчі обіцянки, дані більшості українського народу", - сказав Путін.     Теги: #донбас #зеленський #росія #путін .