Главное

Резніков: Війни з Росією не буде – у нас зараз городи за графіком - Экстренные новости

15:02 22 Апрель Киев, Украина

Резніков: Війни з Росією не буде – у нас зараз городи за графіком - Экстренные новости Резніков: Війни з Росією не буде – у нас зараз городи за графіком 22 квітня, 14:07 Сергій Мартинець Зараз суспільство занепокоєне діями Росії поблизу наших кордонів, проте міністр заспокоїв українців Незважаючи на величезне скупчення військ поблизу українських кордонів, масштабної війни з Росією у нас не буде. Таку впевненість висловив віцепрем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.Під час візиту до Миколаєва він сказав на брифінгу, що зараз суспільство занепокоєне діями Росії поблизу наших кордонів, проте заспокоїв українців.

"Війни не буде, її не повинно бути. У нас зараз час не для війни, у нас зараз городи за графіком. Потрібно займатися мирним життям кожному, хто живе в Україні, і маю надію, що такі ж настрої і у росіян", – сказав Резніков.
Як повідомляли новини "Сьогодні", нещодавно в Євросоюзі заявили, що РФ стягнула до кордону України найбільшу в історії групу військ.