Главное

Розкрито загадковий вміст стародавньої мумії кішки - Читать в rezonans.info

15:11 28 Октябрь Киев, Украина

Розкрито загадковий вміст стародавньої мумії кішки Розкрито загадковий вміст стародавньої мумії кішки Корреспондент.net, Сьогодні, 14:53 0 41 Фото: Musee des beaux-arts de Rennes Вчені розкрили вміст кішки-мумії Давню знахідку віком 2500 років вивчили за допомогою технологій віртуальної і доповненої реальності.   У Національному інституті превентивних археологічних досліджень вчені розкрили вміст давньоєгипетської мумії кішки. Про це повідомляє Le Figaro.   Дослідники вивчили древню знахідку і змогли дізнатися, що знаходиться у неї всередині.

Для цього фахівці провели рентгенівське сканування мумії.   Отримані дані вчені обробили за допомогою технологій віртуальної і доповненої реальності, створивши 3D-реконструкцію мумії.     Виявилося, що 2500-річна мумія містить в собі останки відразу декількох кішок. Фахівці виявили три хвости і п'ять задніх лап.

Крім того, голова однієї з тварин була замінена текстильною кулькою.   Раніше повідомлялося, що в Єгипті знайдено велику схованку із саркофагами. Також Корреспондент писав про те, що в Єгипті знайшли нові гробниці і старовинну промислову зону.   Новини від Корреспондент.net у Telegram.