Главное

Розмороження ситуації на Донбасі чекати поки не варто - Макрон - Горячие новости

05:31 10 Декабрь Киев, Украина

Розмороження ситуації на Донбасі чекати поки не варто - Макрон Розмороження ситуації на Донбасі чекати поки не варто - Макрон Корреспондент.net, Сьогодні, 02:30 0 129 Фото: kremlin.ru Французький президент Еммануель Макрон Результатом зустрічі в нормандському форматі буде короткостроковий прогрес у врегулюванні ситуації на Донбасі.   Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що результатом зустрічі в нормандському форматі в Парижі 9 грудня буде короткостроковий прогрес з обміну утримуваних осіб між Україною і Росією і з припинення вогню на Донбасі.   "Що стосується розмороження, я не думаю, що про це може йти мова, тому що ми бачимо, що кожен день, кожну тиждень нові жертви. І навіть сьогодні, коли ми говоримо, в контактній зоні були жертви", - сказав політик під час прес-конференції за підсумками саміту в ніч на вівторок, 10 грудня.

  Разом з тим Макрон назвав важливим етапом зустріч в нормандському форматі, оскільки це перша така зустріч за останні три роки.   "Ми показуємо формат дипломатичний і його важливість, тому що тільки дипломатичний формат може забезпечити правильне використання мінських домовленостей", - зазначив французький лідер.   Нагадаємо, Макрон заявив, що між Україною і Росією відновлюються дипломатичні відносини. Він позитивно оцінив першу зустріч президентів України і РФ.

Чергова зустріч в нормандському форматі, за словами Макрона, повинна відбутися протягом чотирьох місяців.       Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet. СПЕЦТЕМА: Зустріч нормандської четвірки .