Главное

Ryanair припинить літати з Києва до Нюрнберга і Скавсти через затримку постачання Boeing 737 MAX - rezonans.info

15:18 09 Декабрь Киев, Украина

Ryanair припинить літати з Києва до Нюрнберга і Скавсти через затримку постачання Boeing 737 MAX Ірландський лоукостер Ryanair (Дублін) із початком дії наприкінці березня 2020 року літнього розкладу польотів припинить виконувати рейси з Києва до Нюрнберга (Німеччина) і Скавсти (100 км на північний захід від Стокгольма, Швеція). Згідно з інформацією в системі бронювання авіакомпанії, останній рейс до Нюрнберга і Скавсти заплановано на 27 березня 2020 року. Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Ryanair, скасування рейсів пов'язано із закриттям авіакомпанією своїх баз у зазначених містах через брак літаків. "Ryanair Holdings plc повідомив інвесторам про подальші затримки з постачанням літаків Boeing 737 MAX на літо 2020 року.

Ryanair переглянув свій графік на 2020 рік, виходячи з перспективи отримання лише 10 літаків MAX із запланованих 20", - йдеться в повідомленні Ryanair. Крім того, лоукостер знизив прогноз кількості перевезених пасажирів на 2021 фінансовий рік (квітень 2020 року - квітень 2021 року) із 157 млн до 156 млн пасажирів. "Ми шкодуємо про закриття згаданих баз і незначне зниження пропускної здатності інших баз, викликане затримкою з постачанням літаків Boeing MAX. Ми продовжуємо працювати з Boeing, нашими співробітниками, профспілками та аеропортами, щоб звести до мінімуму скорочення потужностей і втрату робочих місць", - наведено в повідомленні слова генерального директора Ryanair Едді Вілсона.

Ryanair щодня здійснює понад 2 тис. перельотів до/з 236 аеропортів. Минулого фінроку компанія перевезла 130,3 млн осіб. Її парк налічує 460 літаків Boeing-737.

Ryanair вийшов на український ринок у 2018 році. Перші місяці лоукостер виконував рейси із київського аеропорту "Бориспіль" і Львова. У червні 2019 року авіакомпанія почала виконувати рейси із Харкова та Одеси, потім анонсувала польоти з Херсона. Теги: #авіарейси #ryanair .