Главное

Ryanair у зв'язку з COVID-19 просить пасажирів до рейсу заповнити додаткові документи - Это удивило всех

11:21 07 Июль Киев, Украина

Ryanair у зв'язку з COVID-19 просить пасажирів до рейсу заповнити додаткові документи Ірландський лоукостер Ryanair (Дублін) просить пасажирів перед рейсом підтвердити, що вони ознайомлені з обмеженнями в країні прямування. "Під час онлайн-реєстрації пасажирів скеровують на "сторінку обмежень на подорожі під час COVID-19" Ryanair, де вони мають підтвердити, що ознайомилися з наявними обмеженнями до отримання посадкового талона", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Ryanair у вівторок. Крім того, в авіакомпанії зазначили, що також перед поїздкою пасажирів просять заповнити і надати додаткову проїзну документацію. Ryanair радить клієнтам перед вильотом перевіряти найостанніші обмеження на поїздки та вимоги в конкретній країні.

"12 пасажирам рейсу Ryanair Київ-Афіни (4 липня) було відмовлено у в'їзді до Афін відповідно до чинних обмежень уряду Греції стосовно громадян, що не входять до ЄС. Постраждалих клієнтів перебронювали на наступний доступний рейс у Київ", - зазначили в авіакомпанії. Раніше директор департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев заявив, що 17 українців, яких не впустили в Грецію минулої суботи, мають повернутися в Україну у вівторок, 7 липня. Як повідомлялося, 17 громадян України, що прибули до Греції рейсами Wizz Air та Ryanair, 4 липня не було пропущено на територію країни.

Їх розмістили в поліцейському відділку аеропорту Афін. Посольство України в Греції повідомило, що його представник вранці 5 липня доставив у поліцейський відділок питну воду та засоби особистої гігієни громадянам України. Завдяки проведеній роботі з поліцією українцям було дозволено додатково купувати напої та їжу на території поліцейського відділка аеропорту. Партнери компаній Wizz Air та Rayanair підтвердили забезпечення пасажирів харчуванням.