Главное

СБУ в межах контрдиверсійних заходів на Донбасі викрила десятьох бойовиків і вилучила 40 кг вибухівки - Читать в rezonans.info

14:53 22 Апрель Киев, Украина

СБУ в межах контрдиверсійних заходів на Донбасі викрила десятьох бойовиків і вилучила 40 кг вибухівки Служба безпеки України в межах проведення профілактичних контрдиверсійних заходів у Волноваському районі Донецької області виявила схрон із мінами і викрила десятьох учасників незаконних збройних формувань. Крім того, було встановлено двох організаторів псевдореферендуму 2014 року, повідомляє прес-служба СБУ. "Відпрацьовуючи оперативну інформацію, правоохоронці встановили місця проживання учасників бандугруповань так званої ДНР. Вони наразі входять до складу незаконних збройних формувань бойовиків.

Наразі перевіряється інформація стосовно їх причетності до активного збройного супротиву силам АТО/ООС. У випадку підтвердження даних, щодо них будуть відкриті кримінальні провадження", - зазначено у повідомленні. Крім того, в житлі одного з бойовиків співробітники СБУ виявили схованку з чотирма протитанковими мінами ТМ-62М, загальною вагою 40 кг. За наявними оперативними даними, зловмисник планував використовувати їх для проведення диверсій у регіоні.