Главное

Ще вісім прикарпатців захворіли на COVID-19 - Это удивило всех

00:29 27 Март Киев, Украина

Ще вісім прикарпатців захворіли на COVID-19 - Это удивило всех 8 випадків захворювання на коронавірус COVID-19 підтвердилося сьогодні, 26 березня, на Прикарпатті. Станом на 22.00 загалом на Прикарпатті зафіксовано 24 випадки захворювання на коронавірус COVID-19. Зокрема, 8 нових випадків зафіксовано протягом останньої доби. Нагадаємо, В Україні за добу виявили 40 нових випадків коронавірусу У тому числі йдеться про жительку Надвірнянського району, яка померла 24 березня.

Випадок захворювання на коронавірусну хворобу підтверджено і у її чоловіка. Слід відзначити, що на Прикарпаття також надійшло 9 від‘ємних результатів аналізів людей, щодо яких була підозра на коронавірус. Читайте також: Більшість з нас вже перенесли коронавірус, – прикарпатська лікарка-інфекціоністка Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Пізні ранки і затягнуті вечори, вагання і роздуми між тим, що приготувати чи яке вікно помити сьогодні ще раз, подивитися з дітьми сто сорок сьомий мультик чи шістнадцяту серію третього сезону серіалу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу… А як минає ваш карантин? Пишуть, що в Китаї зросла кількість розлучень. Люди надто довго Пандемія коронавірусу – за визначенням, глобальна проблема, проте боротьба з її наслідками має специфіку практично у кожній країні.

На жаль, в Україні результати виглядають невтішними: криза стала надто серйозним викликом для української влади. Серед перших жертв коронавірусу – кілька парламентаріїв, і щонайменше один із них публічно стверджував, що загроза коронавірусу суттєво перебільшена. Проте головна навіть «Вам, жінкам, значно простіше жити!» – сказав мені якось друг. Ми того вечора розмовляли про роботу, бізнес, про те, звідки в чоловіків у нашому місті взагалі беруться гроші на такі дорогі автомобілі, будинки тощо.

Бо наче всі навколо ниють, що країна бідна, проте ниють в дорогих авто. Я ще не навчилася заробляти так багато і Літопис Галицький “16 березня в Івано-Франківську депутати розпочали роботу на засіданні позачергової сесії міської ради. Нагадаємо, задля безпеки в умовах карантину, усім присутнім на вході в зал засідань вимірювали температуру. Крім того, щоб убезпечити себе від ймовірних інфекційних хвороб й коронавірусу зокрема, дотримуючись рекомендацій медиків, багато депутатів вирішили замінити звичні рукостискання на “вітання ліктями”.