Главное

Штраф за неправильне паркування хочуть підняти в рази - rezonans.info

00:48 15 Январь Киев, Украина

Штраф за неправильне паркування хочуть підняти в рази Розмір штрафу за стоянку в забороненому місці група депутатів від фракції “Слуга народу” пропонує підняти з 510 грн до 3400 грн. Відповідний законопроект №2628 зареєстровано у Верховній Раді і передано на розгляд до профільних комітетів, інформує gazeta.ua. Водночас, за зупинку на місцях для водіїв з інвалідністю хочуть штрафувати на 34 тис. грн.

Стільки ж доведеться заплатити автомобілістам, які без підстав використовують знак “водій з інвалідністю”. 70% від суми штрафів йтиме в місцеві бюджети, щоб стимулювати місцеву владу проводити розмітку заборонених для паркування місць. Для фіксації і доказу факту стоянки в забороненому місці потрібно буде лише зробити фото авто. Щоб зображення стало доказом, знадобляться щонайменше три знімки порушника з різних ракурсів.

Також як доказ у суді можна буде показувати записи камер відеоспостереження. Нагадаємо, в Івано-Франківську вартість паркування дорожча, ніж у Києві та Львові. Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Літопис Галицький “Під час візиту на Прикарпаття 28 грудня президент Володимир Зеленський повідомив, що буде зустрічати Новий рік у Карпатах. Конкретного місця не назвав, але зазначив що, найімовірніше, це буде Буковель.

А вже 1 січня у мережі з’явились фото з Карпат, на якому Зеленський позує в лижному костюмі та з маскою. Світлиною з президентом України У своєму житті я худнула і гладшала кілька разів. Плюс 20 кг і мінус 20 кг – для мене звичне явище. Перший поштовх до дієти стався 14 років тому, після народження доньки.

До вагітності моя вага була 60 кг, та коли я вийшла з пологового, вага стала 65 кг. Через рік після декрету я важила Так, знову про мову. Бо, хоч на хліб і не намажеш, але… Ні, от серйозно. «Це ж всього лише мова!» – кричать нам на кожному кроці толерантні наші друзі.

Справді? Всього лише? Розкажіть це тим, хто у 1690 р. (!) накладав анафему на церковні книги, написані  староукраїнською. Тим, хто у 1720 р. виконував указ Петра Володимир Зеленський залишається найбільш популярним політиком в Україні.