Главное

США і Південна Корея відклали спільні навчання - Спец проект rezonans

22:02 17 Ноябрь Киев, Украина

США і Південна Корея відклали спільні навчання США і Південна Корея відклали спільні навчання Корреспондент.net, Сьогодні, 20:49 0 29 Південна Корея і США відклали спільні навчання через невдоволення КНДР Причиною стало невдоволення Північної Кореї. США і Південна Корея мають намір продовжити дипломатичний процес із КНДР.   Південна Корея і США вирішили відкласти спільні військові навчання Vigilant Ace для поліпшення відносин із КНДР. Про це повідомляє Yonhap у неділю, 17 листопада.

  Голови американського і південнокорейського оборонних відомств Марк Еспер і Сон Ен Му оголосили про це рішення в Бангкоку на полях наради міністрів оборони країн-членів Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН).   Перенесення термінів навчань союзники пояснили наміром продовжити дипломатичний процес із Північною Кореєю. Нова дата поки не призначена.   Водночас глава Пентагону зазначив, що майбутні рішення можуть бути скориговані "відповідно до потреб дипломатії".

  Раніше повідомлялося, що США і Південна Корея можуть знову скасувати спільні навчання. Йшлося про маневри військово-повітряних сил Vigilant ACE, які проводяться щороку у грудні.   НАТО проводить навчання зі сценарієм атомної війни     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: США,&nbsp Северная Корея,&nbsp Южная Корея,&nbsp КНДР .