Главное

США й Іран були близькі до війни - Заріф - Спец проект rezonans

02:46 15 Февраль Киев, Украина

США й Іран були близькі до війни - Заріф США й Іран були близькі до війни - Заріф Корреспондент.net, Сьогодні, 00:36 0 88 Глава МЗС Ірану Джавад Заріф Вашингтон страждає від наслідків помилкових уявлень про Тегеран, що може викликати катастрофу, підкреслив глава іранського МЗС.   Після вбивства американцями генерала Касема Сулеймані США й Іран були дуже близькі до початку війни. Про це заявив іранський міністр закордонних справ Мохаммад Джавад Заріф, повідомила телекомпанія NBC 14 лютого.   "Ми були дуже близькі до війни, тому що Сполучені Штати ініціювали акт агресії проти Ірану і зробили це, прошу вибачення, боягузливо.

Вони не могли протистояти Сулеймані на полі бою, тому вони завдали удару під покровом ночі, застосувавши безпілотник, запущений з автомобіля, призначеного для виконання місії зі встановлення миру", - зазначив Заріф в інтерв'ю.   За його словами, Іран дуже виважено відреагував на дії США, завдавши удару по військовій базі.   "Ми хотіли продемонструвати Сполученим Штатам, що Іран не можна загнобити і дії проти Ірану матимуть наслідки. Я вважаю, що адміністрація США страждає від наслідків помилкових уявлень і дезінформації про Іран.

Я вважаю, що це може викликати катастрофу", - підкреслив міністр.   Нагадаємо, на початку січня США провели операцію в районі аеропорту Багдада, у результаті якої загинув іранський генерал Касем Сулеймані.   У відповідь на дії Вашингтона Тегеран завдав ракетного удару по двох базах в Іраку, які використовували американські військові.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.