Главное

Стала відома вартість пікапа Tesla - Последние новости

20:15 09 Ноябрь Киев, Украина

Стала відома вартість пікапа Tesla Стала відома вартість пікапа Tesla Корреспондент.biz, Сьогодні, 18:40 0 419 Фото: Twitter Пікап Tesla Електропікап Tesla перевершуватиме найпопулярніший у США пікап Ford F-150, вважає Ілон Маск.   Новинка компанії Tesla - електропікап - надійде у продаж за базовою ціною $50 тисяч. Презентація машини відбудеться 21 листопада в Лос-Анджелесі. Про це напередодні повідомила телекомпанія CNN.

  Раніше у Twitter глава Tesla Ілон Маск повідомив про те, що церемонія презентації машини, яку він назвав Cybertruck, відбудеться неподалік від підприємства компанії SpaceX, де виробляють ракети.   За даними телекомпанії, Маск вважає, що електропікап буде перевершувати найпопулярніший у США пікап Ford F-150, і навіть порівнює новинку з Porsche-911. При цьому CNN відзначає, що дизайн новинки може виявитися несподіваним.   Також телекомпанія повідомляє, що Ford працює над концепцією електропікапа, і раніше ця компанія розповсюджувала рекламний відеоролик про пікап, що тягне кілька навантажених вагонів.

  Над створенням електропікапа працюють і в корпорації General Motors, а компанія Rivian уже представила свою модель електропікапа-позашляховика.   Нагадаємо, в березні нинішнього року Ілон Маск опублікував фото майбутнього пікапа Tesla. Тоді зображення майбутньої електричної машини було заховано на презентації кросовера Tesla Model Y.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.