Главное

Стало відомо, скільки заробляють журналісти в США - Выбор редакции rezonans

23:17 13 Ноябрь Киев, Украина

Стало відомо, скільки заробляють журналісти в США Стало відомо, скільки заробляють журналісти в США Корреспондент.net, Сьогодні, 22:33 0 73 Фото: Getty Images Bloomberg розкрив, скільки заробляють журналісти в США Видання Bloomberg навело цифри, але зазначає, що це неофіційні дані. Дослідження було проведено, щоб виявити відмінності в оплаті праці.   Заступник редактора The New York Times заробляє $ 145 000 на рік. Про це в середу, 13 листопада, повідомляє Bloomberg в матеріалі про журналістів в США, які публікують дані про свої зарплати.

  В електронній таблиці, якою співробітники ЗМІ США обмінюються один з одним, вони вказують досвід, посаду, назву видання, стать, розмір зарплати. Таким чином вони сподіваються "розкрити таємницю" про відмінності в оплаті праці та отримати можливість домогтися підвищення.   У числі видань - NYT, BuzzFeed, The Wall Street Journal, CNN, Vice, Conde Nast і інші.   Згідно з документом, штатний співробітник Vice заробляє в рік $ 62 000, редактор CNN, - $ 110 000 плюс бонуси, співробітник газетної мережі Lee Enterprises Inc.

в Айові - $ 33 000, редактор в Vox Media - $ 400 000 на рік за редагування, виробництво, розміщення подкастів і проведення конференцій.   За інформацією Bloomberg, минулого тижня газета Washington Post опублікувала результати власного дослідження. Було встановлено, що жінкам платять менше, ніж чоловікам, а білим чоловікам - більше, ніж співробітникам з іншим кольором шкіри.   Нагадаємо, що в Україні з початку 2019 року в результаті профдіяльності постраждали 208 журналістів Також повідомлялося, що міністр закликав карати журналістів за недостовірну інформацію.

Разом з тим міністр культури назвав важливим захист журналіста від будь-якого тиску. Глава НСЖУ вже відповів на цю заяву.     Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet ТЕГИ: США,&nbsp СМИ,&nbsp зарплаты,&nbsp Журналисты,&nbsp зарплата .