Главное

Стало відомо, в яких районах Прикарпаття зафіксували нові випадки коронавірусу - rezonans.info

18:50 26 Март Киев, Украина

Стало відомо, в яких районах Прикарпаття зафіксували нові випадки коронавірусу Сьогодні, 26 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом. Фахівці розповіли про те, що минулої доби аналізи підтвердили наявність коронавірусу ще в 11 прикарпатців. Таким чином, загальна кількість хворих на COVID-19 у регіоні досягла 16 людей. Станом на 25 березня їх було лише п’ять.

“Статистика по хворих зростає щодня, і влада робить все у межах своїх повноважень і ресурсів. Ми робимо все можливе, щоб захистити медиків – а також дякуємо волонтерам, які забезпечують медиків і допомагають їм з транспортом. Прошу також всіх максимально дотримуватися карантинних заходів. Тільки у магазин за продуктами – і все”, – сказав т.в.о.

голови Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів. Він додав, що швидкі тести, які прийшли два дні тому, показали позитивні результати на COVID-19 у трьох пацієнтів фтизіопульмонологічного диспансеру. Але остаточне рішення покаже саме ПЛР-діагностика. Читайте також: Більшість з нас вже перенесли коронавірус, – прикарпатська лікарка-інфекціоністка Головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук детальніше розповів про нові випадки коронавірусу в області.

“Ми в області вже маємо 84 випадки з підозрами на коронавірус. За весь час отримали 50 результатів, з яких 34 негативних і 16 позитивних, два – летальних. Коло спілкування тих, в кого позитивні результати, нам відомо. Люди перебувають або в лікарні, або на самоізоляції, підписуючи відповідні документи”, – сказав Савчук.

Як стало відомо, з 11 нових випадків чотири зафіксовано в Івано-Франківську, три – у Тисменицькому районі, ще по одному – у Надвірнянському, Снятинському, Калуському та Косівському районах. Серед 11 нових випадків був і один летальний. Аналізи підтвердили діагноз COVID-19 у померлої жінки з села Чукалівка. “Щодо летального випадку у Чукалівці.

Жінка захворіла 17 березня, вона приймала симптоматичне лікування. 19 березня її стан погіршився, 20 числа їй викликали швидку, але вона чомусь відмовилася від госпіталізації. Вже 22 березня її госпіталізували до обласної лікарні. Тобто п’ять днів вона займалася самолікуванням.

В лікарні пацієнтка перебувала під апаратом ШВЛ, але 23 числа померла. Вона мала трьох контактних осіб – працівників підприємства. Вони на самоізоляції”, – навів подробиці Руслан Савчук. Також стало відомо, що серед нових хворих на коронавірус – поліцейський та священник.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Пізні ранки і затягнуті вечори, вагання і роздуми між тим, що приготувати чи яке вікно помити сьогодні ще раз, подивитися з дітьми сто сорок сьомий мультик чи шістнадцяту серію третього сезону серіалу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу… А як минає ваш карантин? Пишуть, що в Китаї зросла кількість розлучень. Люди надто довго Пандемія коронавірусу – за визначенням, глобальна проблема, проте боротьба з її наслідками має специфіку практично у кожній країні. На жаль, в Україні результати виглядають невтішними: криза стала надто серйозним викликом для української влади. Серед перших жертв коронавірусу – кілька парламентаріїв, і щонайменше один із них публічно стверджував, що загроза коронавірусу суттєво перебільшена.

Проте головна навіть «Вам, жінкам, значно простіше жити!» – сказав мені якось друг. Ми того вечора розмовляли про роботу, бізнес, про те, звідки в чоловіків у нашому місті взагалі беруться гроші на такі дорогі автомобілі, будинки тощо. Бо наче всі навколо ниють, що країна бідна, проте ниють в дорогих авто. Я ще не навчилася заробляти так багато і Літопис Галицький “16 березня в Івано-Франківську депутати розпочали роботу на засіданні позачергової сесії міської ради.