Главное

Судно з катерами Island у Чорному морі - журналіст - СМИ rezonans.info

14:06 20 Октябрь Киев, Украина

Судно з катерами Island у Чорному морі - журналіст Судно з катерами Island у Чорному морі - журналіст Корреспондент.net, Сьогодні, 12:30 0 255 Фото: MarineTraffic Cухогруз Ocean Freedom вийшов з Балтімора 3 жовтня Патрульні катери Слов'янськ і Старобільськ закріплені на верхній палубі суховантажу Ocean Freedom. У Чорне море увійшов суховантаж Ocean Freedom з військовими катерами класу Island для України. Про це повідомив головний редактор видання BlackSeaNews Андрій Клименко на своїй сторінці в Facebook в неділю, 20 жовтня. За його словами, сьогодні в акваторію Чорного моря увійшов суховантаж Ocean Freedom, який доставить в порт Одеси два патрульних катери, переданих Україні в рамках військової допомоги США.

Судно Ocean Freedom під американським прапором вийшло з Балтімора 3 жовтня. Вранці 14 жовтня корабель пройшов Гібралтарську протоку. Патрульні катери Р190 Слов'янськ і Р191 Старобільськ закріплені на верхній палубі суховантажу. Очікується, що Ocean Freedom прибуде до Одеси 20-21 жовтня.

Нагадаємо, більше року назад США передали Україні два катери Island. Повідомлялося, що характеристики катерів дозволяють проводити патрулювання в Чорному і Азовському морях і виконувати рейди протягом 14 днів без обмежень. У вересні цього року українські моряки завершили навчання на катерах Island. Після розвантаження в Одесі катери озброять, після чого їх включать до складу ВМС.