Главное

Сусаніна стане першою заступницею Марцінківа - Выбор редакции rezonans

00:22 24 Ноябрь Киев, Украина

Сусаніна стане першою заступницею Марцінківа - Выбор редакции rezonans Сьогодні, 23 листопада, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінів провів традиційний прямий ефір. Під час нього він розповів, що його першим заступником стане Вікторія Сусаніна.

“Сусаніна показала себе із хорошої сторони. Вона відповідатиме за фінанси, управління капітального будівництва, а також архітектура та будівництво.

Старатимуся призначати ще жінок на посади“, – каже мер. 

Додає, що старости та виконком призначатимуться тільки на рік, аби глянути як всі працюватимуть.  Нагадаємо, Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків сказав хто, ймовірно, стане його заступниками та головою земельної комісії. Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Вже понад пів року у світі лютує коронавірус. Хвороба, яку він викликає, за найбільш оптимістичними прогнозами, супроводжуватиме людство ще щонайменше рік. З часу появи вірусу COVID-19 зафіксували у 54 мільйонів жителів планети, з них 34 мільйони одужали, а 1,3 мільйона – на жаль, померли.

Пандемія викликала у людей різну реакцію. Дехто, побоюючись за своє життя Я щодня гуляю тут зі своїм собакою. Взад-вперед. Туди-сюди.

Тут ходимо тільки ми: я і собака. Краєвид щоразу однаковий: шипшиновий кущ, дві берези, молодий дубок, тернові хащі, високий паркан – і назад у зворотному порядку. Хіба, може, листу на тому всьому щодня стає все менше, а шипшинові ягідки все більше морщаться і тьмяніють.  А сьогодні Ми всі живемо всередині казки. Казки про втрачений час в умовах пандемії.

І її сюжет розгортається за законами ситкому, коли логіка наступних подій визначається попередніми вчинками персонажів. Володимир Зеленський захворів на COVID-19. Його госпіталізовано до «Феофанії» з симптомами, з якими посполитому українцеві дай Боже встановити постійний контакт з сімейним лікарем. Зі спецпалати (про відсутність яких              Якось на одній із наших пар під час мого навчання філфаці письменник Степан Процюк розповідав нам про Лесю Українку та її «Кассандру».