Главное

Температура повітря в Україні цього тижня перевищуватиме кліматичну норму - Это удивило всех

15:17 09 Декабрь Киев, Украина

Температура повітря в Україні цього тижня перевищуватиме кліматичну норму Цього тижня над територією України продовжить панувати тепле повітря, що переміщається із Західної Європи, тому температура перевищуватиме кліматичну норму для цього періоду, а в полі підвищеного атмосферного тиску в більшості областей, крім Карпатського регіону, істотних опадів не очікується, повідомляє Укргідрометцентр . У вівторок в Україні без опадів, лише на Закарпатті дощ, у Карпатах із мокрим снігом. Уночі, вранці в південних, центральних і східних областях місцями туман. Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі від 2° тепла до 3° морозу, вдень 2-7° тепла, в Одеській і Миколаївській областях 8-13°. У Києві у вівторок без опадів. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 0°, вдень 4-6° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії, в Києві 10 грудня найвища температура вдень була 11,2° у 1944 р., найнижча вночі -18,4° у 1899 р. У середу, 11 грудня, на Закарпатті та в Прикарпатті місцями невеликий дощ і мокрий сніг; на решті території України без опадів. На півдні та сході країни вночі, вранці туман. Вітер переважно південно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі від 2° тепла до 3° морозу; вдень 0-5° тепла, в Одеській області до 8°. У Києві в середу без опадів. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі близько 0°, вдень 2-4° тепла.