Главное

Тихановська: Відмова Лукашенка від влади - питання часу - Экстренные новости Украина

08:13 15 Сентябрь Киев, Украина

Тихановська: Відмова Лукашенка від влади - питання часу Тихановська: Відмова Лукашенка від влади - питання часу Корреспондент.net, Сьогодні, 06:35 0 77 Фото: Arturas Morozovas / Getty Images Лідер опозиції Білорусі Світлана Тихановська Колишній кандидат у президенти Білорусі заявила про намір опозиції продовжувати проводити в республіці акції протесту. Лідер опозиції Білорусі Світлана Тихановська заявила, що відмова Олександра Лукашенка від влади лише питання часу. Про це вона написала у своїй статті для газети The Washington Post, яка була опублікована в понеділок, 14 вересня. "Ми як країна пройшли точку неповернення.

У Лукашенка немає майбутнього як лідера цієї країни, і його відхід з влади - це лише питання часу", - заявила Тихановська. За її словами, "всупереч державній пропаганді", час на боці опозиції. "Цей режим - колос на глиняних ногах", - написала екс-кандидат у президенти Білорусі. Опозиціонер підтвердила, що як і раніше не визнає результати президентських виборів, які оголосив Центрвиборчком республіки, і вважає, що саме вона набрала більшість голосів.

"Як кандидат від опозиційного руху я отримала більшість голосів на президентських виборах 9 серпня", - вважає вона. Тихановська повідомила, що опозиція продовжить проводити в країні акції протесту, а також звернулася до урядів інших країн, щоб ті "припинили співпрацю з режимом і ввели санкції стосовно осіб, які сфальсифікували результати виборів і які вчинили злочини проти своїх громадян", і попередила, що всі угоди з нинішньою владою інші країни укладають "на їхній власний страх і ризик". "Ми не можемо гарантувати, що майбутній законно і вільно обраний уряд буде дотримуватися таких угод", - написала Тихановська. Раніше лідер опозиції Білорусі Світлана Тихановська звернулася до президента Росії Володимира Путіна у зв'язку з його зустріччю з нинішнім білоруським лідером Олександром Лукашенком.