Главное

Топ-рівень: президент "Ференцвароша" розповів про зарплату Реброва - Последние новости

15:38 21 Декабрь Киев, Украина

Топ-рівень: президент "Ференцвароша" розповів про зарплату Реброва 21 грудня, 2020, 14:24 фото: Getty Images Президент угорського "Ференцвароша" Габор Кубатієв розповів, що Сергій Ребров має заробітну плату топ-рівня Про це повідомляє M4 Sport. Кубатієв зізнався, що в нього і в Реброва непрості характери, але це не заважає їм вдало співпрацювати. "Ребров - фантастичний тренер і дуже непроста людина. У мене теж непростий характер, але якщо хтось хоче чогось досягти в житті, це не буває легко.

Він міг би бути добрішими, частіше посміхатися, але він цього не робить. Нам цього достатньо. Він вкладає всі свої знання в клуб, ми знайшли один одного. У нас хороший контракт з Ребровим.

Якщо він і не серед найбільш високооплачуваних тренерів Європи, то точно має зарплату топ-рівня. Він може тут залишатися, тому що заробляє хороші гроші в хорошому клубі і відчуває себе так само", - сказав Габор Кубатієв. Після 15-го туру "Ференцварош" набрав 36 очок та продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті Угорщини. Найближчого переслідувача – "Фехервар" – будапештці випереджають на 11 пунктів.