Главное

Трамп направляє в штат Нью-Йорк тисячу військових медиків - Экстренные новости

09:13 05 Апрель Киев, Украина

Трамп направляє в штат Нью-Йорк тисячу військових медиків Президент США Дональд Трамп розпорядився відправити тисячу військових лікарів у штат Нью-Йорк, який є епіцентром епідемії коронавірусу в Штатах. "Згідно мого указу тисячу представників збройних сил буде направлено в Нью-Йорк, щоб надати допомогу там, де вона стане в нагоді, оскільки це найбільш "гаряча точка" (поширення вірусу - ІФ)", - сказав Трамп у суботу журналістам в Білому домі. Він уточнив, що йдеться про військових лікарів. Трамп пояснив, що "в нинішніх умовах ми залучаємо військових фахівців у більшому масштабі".

Крім того, президент США повідомив про відправку в штат Нью-Йорк апаратів штучної вентиляції легенів. "Зараз у нас є близько 10 тис. апаратів ШВЛ на складах. І певну частину ми направимо в Нью-Йорк.

Частину безпосередньо в місто Нью-Йорк, частину - для штату", - розповів він. Трамп також зазначив, що Нью-Йорку допомагають і окремі штати США. "Я радий повідомити, що Орегон витратить велику кількість коштів і направить 140 апаратів ШВЛ безпосередньо в Нью-Йорк", - сказав він. Штат Нью-Йорк є епіцентром епідемії коронавірусу в США, тут найвищі показники за кількістю хворих (майже 114 тис.) і смертей.

Так, більше 3,5 тис. жертв коронавірусу припадає на штат Нью-Йорк, з них майже 2 тис. людей померли в однойменному місті.     Теги: #лікарі #сша #трамп #армія .