Главное

Трамп про 100 тисяч померлих від COVID американців: Сумний рубіж - Последние новости

19:23 28 Май Киев, Украина

Трамп про 100 тисяч померлих від COVID американців: Сумний рубіж Трамп про 100 тисяч померлих від COVID американців: Сумний рубіж Корреспондент.net, Сьогодні, 19:00 0 37 Трамп назвав "сумним кордоном" позначку в 100 тисяч США перейшли межу в 100 тисяч смертей від коронавірусу в середу, 27 травня. Американський лідер висловив співчуття близьким жертв.   Американський президент Дональд Трамп прокоментував зростання числа жертв коронавірусу в США до 100 тисяч осіб. Про це він написав у Twitter.

  Глава Білого дому висловив співчуття сім'ям померлих через коронавірусу і назвав "сумним кордоном" перевищення вищевказаної позначки за смертями від COVID.   "Ми тільки що досягли дуже сумного рубежу в 100 тис. смертей в пандемії коронавірусу. Я б хотів висловити найглибші співчуття всім сім'ям і друзям померлих", - написав американський лідер.

  Як писав Корреспондент, число померлих від коронавірусу в США перевищило 100 тис. осіб в середу, 27 травня.   У той же час повідомлялося, що Бразилія вийшла на перше місце щодо добового приросту захворюваності на коронавірус у світі, обігнавши США.     Новини від Корреспондент.net в Telegram.