Главное

Трамп схвалив пакет допомоги США в розмірі $ 2 трлн - Читать в rezonans.info

07:49 28 Март Киев, Украина

Трамп схвалив пакет допомоги США в розмірі $ 2 трлн Трамп схвалив пакет допомоги США в розмірі $ 2 трлн Корреспондент.net, Сьогодні, 05:54 0 17 Президент США Дональд Трамп підписав закон про допомогу економіці Закон передбачає масштабну фінансову допомогу людям, які працюють, безробітним, підприємствам і лікарням.   Президент США Дональд Трамп 27 березня підписав закон про заходи, які стимулюють економіку, у розмірі більше двох трильйонів доларів. Про це повідомляє ТАСС.   Раніше економічний пакет для подолання наслідків поширення коронавірусу схвалив Сенат і Палата представників Конгресу.

  Зазначається, що це найбільші за всю історію США заходи з надання допомоги.   "Розроблений в Сенаті законопроект є першим кроком у відновленні довіри до американської економіки і її стабільності Це доставить термінову допомогу сім'ям, робітникам і бізнесу. Республіканці і демократи об'єдналися, відклали в бік відмінності заради (інтересів) Америки", - заявив Трамп.   За його словами, історичний документ включає 300 мільярдів доларів для виплат громадянам, чий дохід становить менше 99 тисяч на рік.

  Документ передбачає виплату допомоги з безробіття, допомогу лікарням, сприяння бізнесу та цілим галузям. Крім того, громадяни США зможуть отримати одноразові виплати в розмірі близько 1,2 тисячі доларів на людину.   Як зазначив лідер демократичної меншості в Сенаті Чака Шумера, допомога не торкнеться компаній Трампа та будь-яких інших офіційних осіб.   Пакет також включає 340 мільярдів доларів у вигляді додаткового фінансування заходів влади штатів з боротьби з коронавірусом.

  Понад 117 мільярдів доларів буде виділено на лікарні і надання медичних послуг ветеранам.   Раніше повідомлялося, що США вийшли на перше місце за числом заражених COVID-19.   На вечір 27 березня кількість інфікованих в країні перевищила 100 тисяч, з них 1,5 тисячі померли.     Новини від Корреспондент.net у Telegram.