Главное

Трамп випробував на собі "п'ятихвилинний" тест на коронавірус, результат - негативний - Это удивило всех

09:06 03 Апрель Киев, Украина

Трамп випробував на собі "п'ятихвилинний" тест на коронавірус, результат - негативний Президент США Дональд Трамп заявив у четвер, що він з цікавості здав новий швидкий тест на наявність коронавірусу COVID-19, і аналізи не виявили наявність цього вірусу у президента. "Буквально я витратив одну хвилину на здачу тесту. Я думаю, потім пішло 14 - 15 хвилин (на результати - ІФ) - я зайнявся роботою, я не чекав їх ... вони сказали: у президента негативний аналіз на наявність COVID-19", - сказав Трамп на брифінгу в Білому домі.

"Це другий раз (зі здачею аналізів - ІФ). Я вважаю, я здав його з цікавості, подивитися, як швидко він працює, і він набагато простіше. Я здавав двічі, і другого разу було набагато приємніше", - зазначив він. Раніше на цьому тижні Трамп заявляв, що США мають намір найближчим часом широко застосовувати тести, які всього за кілька хвилин можуть визначити наявність у людини нового коронавірусу.

Даний тест був схвалений Управлінням із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA). Представник організації підкреслив доступність нового методу діагностики. Результат перевірки стає відомий від п'яти до 15 хвилин.     Теги: #результати #сша #трамп #коронавірус .