Главное

Трамп звернувся до американців у день слухань про імпічмент: «мене намагаються зупинити, бо я борюся за вас» - Это удивило всех

23:12 13 Ноябрь Киев, Украина

Трамп звернувся до американців у день слухань про імпічмент: «мене намагаються зупинити, бо я борюся за вас» Президент США Дональд Трамп опублікував звернення у твітері, в якому назвав слухання про імпічмент «шахрайством», і звинуватив демократів у тому, що вони намагаються відібрати в американського народу зброю й охорону здоров’я. «Вони намагаються зупинити мене, тому що я борюся за вас. Я ніколи не допущу цього», – сказав Трамп. Його звернення з’явилося в перший день відкритих слухань у комітеті з розвідки Палати представників Конгресу США щодо розслідування в справі про імпічмент президента.

«Те, що зараз відбувається, це найбільше шахрайство в історії американської політики. Демократи хочуть забрати вашу зброю, ваше медичне страхування, ваші голоси на виборах, забрати вашу свободу, суддів, вони хочуть забрати все», – сказав Трамп. На слуханнях у Конгресі 13 листопада виступають повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор і заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент. Головний республіканець у комітеті з розвідки Девін Нуньєс назвав слухання «театральною постановкою демократів» і звинуватив демократів у спробі дискредитувати президента Трампа.

Нуньєс відкинув всі звинувачення в бік президента і його прихильників. 15 листопада в Конгресі на відкритому засіданні заслухають колишнього посла США в Україні Марі Йованович. /**/ /**/ ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Дзвінок до Зеленського став «смертельною небезпекою для президентства Трампа» – світова преса Три дні громадських слухань заплановані також і на наступний тиждень. Посол США в ЄС Гордон Сондленд має дати свідчення 20 листопада.

У той же день очікується, що на допит з’являться заступник помічника міністра оборони США Лора Купер і заступник держсекретаря Девід Гейл, 21 листопада – колишній чиновник Ради національної безпеки Фіона Гілл. Ці свідки вже виступали перед комітетами Палати представників США за зачиненими дверима. Розслідування про можливість імпічменту Трампа в США ведеться у зв’язку з висловленими на адресу Трампа звинуваченнями в тому, що він тиснув на президента України Володимира Зеленського з метою завдати шкоди своєму політичному опонентові Джо Байдену. Демократи в Конгресі розцінюють це як зловживання повноваженнями.