Главное

У Бейруті внаслідок вибухів загинуло більш ніж 70 осіб, понад 3 тисячі постраждали (оновлено) - Это удивило всех

01:11 05 Август Киев, Украина

У Бейруті внаслідок вибухів загинуло більш ніж 70 осіб, понад 3 тисячі постраждали (оновлено) - Это удивило всех У Бейруті внаслідок вибухів загинуло більш ніж 70 осіб, понад 3 тисячі постраждали (оновлено) Сейсмологи заявляють, що вибух за силою був еквівалентний землетрусу магнітудою 4,5 бала. За даними Міністерства охорони здоров’я Лівану, 73 особи загинули і понад 3600 постраждали, повідомляє "Новое время".  Сотні поранених доставлені в лікарні, але ще більше поранених залишилися замкнені в своїх будинках, заявив голова ліванського Червоного хреста. Після двох потужних вибухів на місці події почалася сильна пожежа. Зараз там працюють пожежники і медики, зокрема з ліванського Червоного Хреста.

У всіх лікарнях Бейрута поширене оповіщення бути готовими до надходження великої кількості постраждалих. Наплив постраждалих настільки великий, що медики не справляються. Повідомляють, що в лікарні помер генсек ліванської партії Аль-Катаїб, який постраждав внаслідок вибуху. Серед постраждалих - дружина і дочка прем'єр-міністра країни Хасана Діабі. Ліван просить ВООЗ і Катар допомогти надати медичну допомогу постраждалим.

За словами губернатора, постраждала половина міста, пошкоджено будівлю міжнародного аеропорту. Президент Лівану розпорядився, щоб армія патрулювала постраждалі райони, і скликав вищу раду оборони. Йорданські сейсмологи заявляють, що вибух за силою був еквівалентний землетрусу магнітудою 4,5 бала. Вибух відчули навіть жителі Кіпру. Губернатор Бейрута порівняв вибух з бомбардуванням Хіросіми і Нагасакі. Прем'єр-міністр Лівану Хасан Діаб оголосив середу днем жалоби.