Главное

У березні на Донбасі зафіксували найбільшу кількість втрат серед цивільного населення з вересня 2019 року - Экстренные новости Украина

19:32 26 Март Киев, Украина

У березні на Донбасі зафіксували найбільшу кількість втрат серед цивільного населення з вересня 2019 року У березні на сході України загинув 1 цивільний і 15 – дістали поранень, що є найвищим показником втрат за місяць серед цивільного населення, починаючи з вересня 2019 року, повідомила Моніторингова місія ООН з прав людини. "З 1 до 22 березня було зафіксовано 16 таких випадків: 1 вбитий і 15 поранених. Ще декілька випадків очікують підтвердження. Незважаючи на те, що березень ще не завершився, це найвищий показник втрат за місяць серед цивільного населення з вересня 2019 року", - повідомила Моніторингова місія ООН з прав людини у Facebook у четвер.

У місії наголосили, що приєднуються до заклику генерального секретаря ООН про глобальне припинення вогню і закликають усі сторони, які беруть участь у бойових діях на сході України, припинити вогонь і збройні сутички. "Сторони мають припинити бойові дії і зосередитися на заходах із реагування на спалах Covid-19. Також важливо активізувати зусилля для підтримки найбільш вразливих груп населення", - йдеться в повідомленні. Теги: #ордло #оон .