Главное

У Білорусі звільнили ще двох українців - Это удивило всех

00:40 15 Август Киев, Украина

У Білорусі звільнили ще двох українців У Білорусі звільнили ще двох українців Корреспондент.net, Вчора, 22:44 0 45 Ряд українських громадян брали участь в антиурядових протестах у Білорусі, за даними МЗС України Усім звільненим у республіці українцям запропонували допомогу і сприяння поверненню в Україну.   Влада Білорусі звільнила з-під варти ще двох громадян України, затриманих під час протестних мітингів. Про це у п'ятницю, 14 серпня, повідомив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін в ефірі телеканалу Україна 24.   "День видався досить продуктивним.

На свободу вийшли відразу п'ять громадян України. Всі вони перебувають у безпеці", - сказав він. Це Костянтин Реуцький, Євген Васильєв і Оксана Альошина, про яких вранці повідомив президент України, уточнив Єнін.   "Після обіду ми також добилися звільнення нашого громадянина Романа Шишка, якого затримали в Бресті.

Крім того, ми відвідали в лікарні громадянина України Павла Чернявського, який після звільнення з ізолятора відчув себе гірше і був вивезений до найближчої лікарні", - сказав заступник глави МЗС.   За його словами, травма виявилася несерйозною, і Чернявський повернувся додому. Всім звільненим у Білорусі українцям запропонували допомогу і сприяння поверненню в Україну, уточнив представник МЗС. Кожен, хто висловив таке бажання, незабаром повернеться, зазначив він.