Главное

У "день тиші" перед другим туром виборів в Україні поліція відкрила 3 кримінальних провадження через порушення - Спец. Материалы

16:34 22 Ноябрь Киев, Украина

У "день тиші" перед другим туром виборів в Україні поліція відкрила 3 кримінальних провадження через порушення Поліція відкрила три кримінальних провадження у зв'язку з порушеннями виборчого процесу в "день тиші" напередодні другого туру місцевих виборів в Україні, повідомляє управління комунікації Національної поліції. "Протягом "дня тиші" до територіальних органів Національної поліції надійшла 61 заява та повідомлення, пов'язані з порушеннями виборчого процесу. Слідчі підрозділи відкрили три кримінальнихьпровадження", - йдеться в повідомленні Нацполіції в неділю вранці. Крім того, складено два адміністративні протоколи.

Загалом із початку виборчого процесу (з 5 вересня) в поліцію надійшло 16 728 заяв і повідомлень про порушення виборчого процесу. Розслідується 1161 кримінальне провадження, складено 2 433 адміністративні протоколи. 22 листопада в 11 містах України проходить другий тур виборів мерів. Також цього дня в територіальних громадах з кількістю виборців до 10 тис.