Главное

У Долинському районі відремонтують п’ять доріг місцевого значення - Читать в rezonans.info

18:49 26 Март Киев, Украина

У Долинському районі відремонтують п’ять доріг місцевого значення У Долинському районі відремонтують п’ять доріг місцевого значення. Ремонтні роботи повинні відбутися у 2020 році. Про це повідомили на сторінці “Місто Долина” у соцмережі. “На основі звернення голови Долинської районної державної адміністрації Віктора Лаврика до Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Кабінету Міністрів України про стан доріг у Долинському районі 5 автомобільних доріг нашого району увійшло до переліку об’єктів, на які буде виділено кошти із державного бюджету”, – йдеться у дописі.

Це дороги місцевого значення: Гошів – Лужки – 4 млн. грн Долина – Велика Тур’я – 15 млн. грн Долина – Грабів – Цінева – 1.9 млн. грн Вигода – Новий Мізунь – 3.1 млн.

грн Долина – Верхній Струтинь-Лецівка – 3 млн. грн Перелік доріг затверджений розпорядженням обласної державної адміністрації за поданням, яке було сформоване та подане районною державною адміністрацією 22 січня 2020 року №68/01-14/52. У 2018 – 2019р. кошти на ремонт цих доріг не виділялись.

Нагадаємо, На дорогах Прикарпаття усі будівельно-ремонтні роботи здійснюються за планом Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Пізні ранки і затягнуті вечори, вагання і роздуми між тим, що приготувати чи яке вікно помити сьогодні ще раз, подивитися з дітьми сто сорок сьомий мультик чи шістнадцяту серію третього сезону серіалу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу, помити підлогу… А як минає ваш карантин? Пишуть, що в Китаї зросла кількість розлучень. Люди надто довго Пандемія коронавірусу – за визначенням, глобальна проблема, проте боротьба з її наслідками має специфіку практично у кожній країні. На жаль, в Україні результати виглядають невтішними: криза стала надто серйозним викликом для української влади. Серед перших жертв коронавірусу – кілька парламентаріїв, і щонайменше один із них публічно стверджував, що загроза коронавірусу суттєво перебільшена.

Проте головна навіть «Вам, жінкам, значно простіше жити!» – сказав мені якось друг. Ми того вечора розмовляли про роботу, бізнес, про те, звідки в чоловіків у нашому місті взагалі беруться гроші на такі дорогі автомобілі, будинки тощо. Бо наче всі навколо ниють, що країна бідна, проте ниють в дорогих авто. Я ще не навчилася заробляти так багато і Літопис Галицький “16 березня в Івано-Франківську депутати розпочали роботу на засіданні позачергової сесії міської ради.