Главное

У Франківській ОТГ 17 людей зможуть отримати компенсації через негоду - Это удивило всех

15:21 07 Июль Киев, Украина

У Франківській ОТГ 17 людей зможуть отримати компенсації через негоду - Это удивило всех Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету. Під час нього затвердили перелік осіб, які отримають матеріальну допомогу через негоду. На виконкомі повідомили, що є 260 заяв від мешканців Івано-Франківської ОТГ щодо отримання компенсації внаслідок надзвичайної ситуації. Наразі 17 заяв попадають під дію постанови Кабміну про відшкодування збитків по житлу.

У Підпечерах, Березівці, Івано-Франківську гроші зможуть отримати по чотири людини, у Крихівцях – три людини, у Чернієві та Узині – по одній людині. У цих жителів ОТГ негода пошкодила будинки – вода знаходилась у житлі. Саме тому вони потрапляють у третю категорію постраждалих, їм мають виплатити по 20 тисяч гривень. Багато заяв наразі ще опрацьовують – у великої кількості людей вода дійшла до фундаментів.

Випадків того, аби на території Івано-Франківської громади були дуже пошкоджені або зруйновані будинки – не було. Також міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків додав, що якщо не всі люди зможуть отримати допомогу від держави, то можливо ось дасть місто. До теми: На Франківщині розгорівся скандал через розподіл коштів для постраждалих від повеней   Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34).

В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю.

Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним.

Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах.

Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників.

У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити. Теж не гарантія, бо про сестер Ноздровських, у .