Главное

У Франківську на Шевченка чоловік незаконно утеплював пам’ятку архітектури - Спец проект rezonans

11:15 07 Июль Киев, Украина

У Франківську на Шевченка чоловік незаконно утеплював пам’ятку архітектури Сьогодні, 7 липня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінків. Під час наради розповіли про роботу КП «Муніципальна інспекція «Добродій». Зокрема, інспектори виявили пошкодження фасаду пам’ятки архітектури на вулиці Шевченка, 7. Там чоловік вирішив утеплити будинок.

На нього склали протокол. Міський голова запитав, чи треба на такі роботи брати дозволи в управлінні архітектури. Йому відповіли, що так. До слова, ніяких дозвільних документів на роботи по вулиці Шевченка не видавали.

Тепер чоловіку, що утеплював пам’ятку, загрожує штраф, розмір якого визначить комісія. Нагадаємо, Франківськ продав пам’ятку архітектури на Гординського. Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34).

В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю.

Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним.

Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах.

Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників.

У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити. Теж не гарантія, бо про сестер Ноздровських, у .