Главное

У Франківську помили тротуар та дорогу на Надрічній, де прорвало колектор - Читать всем на rezonans

17:38 28 Май Киев, Украина

У Франківську помили  тротуар та дорогу на Надрічній, де прорвало колектор - Читать всем на rezonans Сьогодні, 28 травня, в Івано-Франківську на вулиці Надрічна помили тротуар та дорогу. Нагадаємо, вчора, 27 травня, через сильний дощ прорвало каналізаційний колектор, назовні вилились стічні води. Працівників аварійної бригади відкривали каналізаційні люки для швидкого спуску стоків. Прессекретар КП “Івано-Франківськводоекотехпром” Володимир Шпег розповів “Галицькому кореспонденту”, що уже сьогодні о 10:00 працівники бригади повністю помили проїжджу частину та тротуари від намулу. 

“Каналізаційний колектор ще старий.

До нового колектора під’єднання ще немає. Через карантин роботи по його зміні перенеслися, але сподіваємося цього року встановимо новий, і таких випадків уже не буде“, – каже Шпег.

До теми: В Угорниках будуть укріплювати дамбу, щоб її не прорвало Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Наша держава поступово виходить з карантинних обмежень. Проте говорити про нормалізацію ситуації зарано та самовпевнено, адже ми вже перебуваємо всередині масштабної кризи, яка ризикує охопити стратегічно важливі сфери життя українського суспільства.

Пресконференція Володимира Зеленського за підсумками року його президентства продемонструвала, що глава держави охоче розповідає про те, що цікаво йому, і не дуже жваво – Ми приїхали привітати бабусю Марію. Біля бабиної хати нарвали пахучого бузку і увійшли в оселю. Баба Марія, як завжди, сидить біля вікна і когось виглядає, ми знаємо, що тими, кого вона виглядає, є ми. Софійка, моя дочка, а бабина правнучка, забігає до хати першою – і вмить завмерла, досі статична картина бабиного життя оживає, дістає Коли я писала про чоловічу зраду, отримала багато повідомлень про те, що «жінки, взагалі-то, також зраджують!».

Тоді вирішила, що про жіночу зраду ми теж обов’язково поговоримо, а ще – задумалась про те, а чому я спершу написала саме про чоловіків. До речі, найбільше про жіночу зраду схотіли розмовляти саме жінки, але коли я почала питати Карантин змушує нас одягати маски на обличчя, але дуже гарно оголює душі. Це непросте випробування, і не всім вдасться пройти його, не втративши гідності.  Страх, власна неспроможність хоч якось вплинути на ситуацію, відчай, безвихідь провокують агресію. Навіть там, де її годі було очікувати.  Безкарність, до якої ми звикли роками, призводить до безвідповідальності.