Главное

У Франківську реалізовують п’ять проєктів, щоб зробити місто сучасним та комфортним - Это удивило всех

15:21 07 Июль Киев, Украина

У Франківську реалізовують п’ять проєктів, щоб зробити місто сучасним та комфортним Івано-Франківськ має зараз п’ять грантових проєктів, які підготувало та реалізовує управління інвестиційної політики. Всі вони різнопланові та допомагають зробити місто сучаснішим та комфортнішим. Перший проєкт – “Партнерство заради кліматичних змін” (166 603 тис. євро).

Він передбачає закупівлю обладнання для Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу і встановлення двох електрозаправок на сонячних панелях в місті. Другий проєкт – “STEM – Освіта у професійних училищах та спеціалізованих школах” (144 тис. євро). Він передбачає закупівлю обладнання для трьох вищих професійних училищ, навчання для викладачів та міжнародне таборування для студентів ВПУ.

Третій проєкт – “Транскордонна зелена транспортна мережа CGTN” (148 847 тис. євро). Відповідно до нього мають з’явитись три електрозаправки в місті. Також у Франківську організують пробіг електромобілів та форум сталої мобільності.

Четвертий проєкт – “Дунайська транскордонна співпраця URBforDAN” (213 675 тис. євро). Він передбачає оглядовий майданчик, паркувальну зону, вело СТО та маркування велотрас у с. Вовчинець.

П’яний проєкт – “Назад до наших спільних коренів” (356 246 тис євро). Згідно з цим проєктом, у місті створять Музею зброї та проведуть фестиваль культурного різноманіття у палаці Потоцьких. “Ще сім різних заявок перебувають на розгляді, а три – у процесі підготовки”, – наголосив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.  До теми: у Франківську капітально ремонтують двір на Вовчинецькій Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34).

В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю.

Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним.

Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах.

Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників.

У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити. Теж не гарантія, бо про сестер Ноздровських, у .