Главное

У Франківську ремонтують один із найбільших дворів (ФОТО) - СМИ rezonans

20:03 14 Июль Киев, Украина

У Франківську ремонтують один із найбільших дворів (ФОТО) В Івано-Франківську активно тривають роботи в одному із найбільших дворів – на вулиці Стуса, 7,9,11 та Вовчинецькій, 194а. Роботи виконує ТОВ «Івано-Франківськавтодор». Розпочали їх минулого тижня, і за сприятливих умов планують завершити за місяць.

«Поки тут проводимо підготовку і влаштування корита, вже встановили бордюрний камінь, а також завершуємо облаштовувати входи у під’їзди.

Це комплексний ремонт із двома виходами до вулиці Івасюка. Загальна площа – приблизно 700 метрів бруківки та 1000 метрів асфальту», – розповідає директор підприємства Станіслав Ростовцев.

Жителі задоволені роботами і запевняють, що такі оновлення – потрібні та зручні. 
«Те, що тут роблять проїзди – дуже добре, облаштовують заїзд до смітників, який був дуже розбитий. А для пішоходів щастя – тротуари.

Особливо це оцінять молоді батьки з візочками», – ділиться враженнями мешканка Галина.

Міський голова Руслан Марцінків перевірив виконання робіт за цією адресою. За його словами, цього року ремонт продовжують. Зокрема доробляють те, що розпочали ще минулого року.

«Продовжуємо програму з облаштування прибудинкових територій. Десь доводиться поправляти те, що ще не встигли доробити минулого року. Зокрема дощову каналізацію. Але вже після завершення матимемо доволі гарно облаштовану прибудинкову територію.

Раніше встановили дитячу ігрову зону в одній частині. То в іншій було б добре відкрити спортивну, щоб створити місця зручного дозвілля для кожного», – наголосив Марцінків.

Нагадаємо, у Франківську відремонтують ще один двір (фото) Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Державна політика останніми тижнями відзначається апеляцією до історичної пам’яті. Щоправда, далеко не в тому вигляді, який дозволяв би сподіватися на консолідацію нації.

Варто нагадати, що в Росії минулого тижня вступили в силу конституційні поправки, які, серед іншого, передбачають «захист історичної пам’яті». З огляду на те, що РФ визначила себе спадкоємицею СРСР, для України та інших  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів.

Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства.

Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату.

Ми чули віддалені крики, чийсь плач, У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників.

У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити. Теж не гарантія, бо про сестер Ноздровських, у .