Главное

У Франківську рятувальники знімали змію з дерева - Экстренные новости

10:30 02 Август Киев, Украина

У Франківську рятувальники знімали змію з дерева - Экстренные новости Вчора, 1 серпня о 19.50, в Івано-Франківську знадобилась допомога рятувальників. Вони виїжджали на виклик на вулицю Шевченка. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. Відомо, що на території приватного господарства на дереві виявили змію з роду “Полоз”.

Надзвичайники зняли плазуна з висоти майже чотири метри. Пізніше змію передали серпентологу ГС “Української екологічної природозахисної спілки “Орден саламандри”. Читайте також: На Прикарпатті змія вкусила дитину Фото – ілюстративне   Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Україна публічно отримує ляпаси по своєму іміджу в світі через ірраціональне прагнення Володимира Зеленського добитися припинення вогню на Донбасі. Власне, сам президент постає у кумедному світлі, що не відповідає його нинішньому статусу.

Телефонна розмова Зеленського та Путіна в останню неділю липня продемонструвала, що господар Кремля чітко знає, чого він хоче та як донести відповідні прагнення Коли я була маленькою, то уявляла собі героїв-пожежників або військових. Моє покоління було не надто балуване анімаційними та художніми фільмами про суперменів, а Іванушки-дурачки з руско-совєцьких казок якось до героїв не дотягували. Котигорошки та вернидуби теж не дуже були в пошанівку. Тому герої мого часу – обов’язково у формі (пожежній чи військовій), з такими здоровенними  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст.

34). В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію.

Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається.