Главное

У Франківську та Калуші можна безкоштовно здати тести на гепатити та ВІЛ - Читать всем на rezonans

23:50 22 Ноябрь Киев, Украина

У Франківську та Калуші можна безкоштовно здати тести на гепатити та ВІЛ Івано-Франківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України приєднався до Європейського тижня тестування, яке проходитиме з 20 до 27 листопада. Про це повідомили у пресслужбі Івано-Франківського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України”. Тиждень тестування проводиться двічі на рік: у листопаді і травні, вже восьмий рік поспіль. Його мета – привернути увагу людей до захворювань на ВІЛ та вірусні гепатити, а також закликати людей пройти тестування.

Здійснюється воно за допомогою експрес-тестів, є безкоштовним та конфіденційним. А сама процедура займає не більше 15 хвилин. Тестування можна зробити у свого сімейного лікаря. Також безкоштовне тестування  проводитиметься 20, 23-25 листопада – в аптеці на вул. Дністровській, 4 у м.

Івано-Франківськ (навпроти універмагу “Прикарпаття”). А 26-27 листопада – у м. Калуш за адресою: вул. Медична, 6 (КНП Калуська “ЦРЛ”).

Нагадаємо, ВООЗ оголосила про створення нових ефективних експрестестів на COVID-19.   Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Вже понад пів року у світі лютує коронавірус. Хвороба, яку він викликає, за найбільш оптимістичними прогнозами, супроводжуватиме людство ще щонайменше рік. З часу появи вірусу COVID-19 зафіксували у 54 мільйонів жителів планети, з них 34 мільйони одужали, а 1,3 мільйона – на жаль, померли.

Пандемія викликала у людей різну реакцію. Дехто, побоюючись за своє життя Я щодня гуляю тут зі своїм собакою. Взад-вперед. Туди-сюди.

Тут ходимо тільки ми: я і собака. Краєвид щоразу однаковий: шипшиновий кущ, дві берези, молодий дубок, тернові хащі, високий паркан – і назад у зворотному порядку. Хіба, може, листу на тому всьому щодня стає все менше, а шипшинові ягідки все більше морщаться і тьмяніють.  А сьогодні Ми всі живемо всередині казки. Казки про втрачений час в умовах пандемії.

І її сюжет розгортається за законами ситкому, коли логіка наступних подій визначається попередніми вчинками персонажів. Володимир Зеленський захворів на COVID-19. Його госпіталізовано до «Феофанії» з симптомами, з якими посполитому українцеві дай Боже встановити постійний контакт з сімейним лікарем. Зі спецпалати (про відсутність яких              Якось на одній із наших пар під час мого навчання філфаці письменник Степан Процюк розповідав нам про Лесю Українку та її «Кассандру».