Главное

У Франківську завершують облаштування ще кількох дворів - Спец. Материалы

03:13 07 Июль Киев, Украина

У Франківську завершують облаштування ще кількох дворів В Івано-Франківську завершують облаштування міжбудинкових проїздів в дворах на вулиці Чорновола 142 та 144. Про те, як проходять роботи розповіли на сайті міського голови. Підрядник Віталій говорить, що роботи охопили площу в півтори тисячі метрів квадратних і тривали приблизно місяць. «Зробили парковки, тротуари, входи в під’їзди, проїжджу частину.

На прохання мешканців збільшили кількість паркомісць там, де це було безпечно і можливо. На парковку постелили екобруківку, на проїзди – бруківку товщиною 80 мм, а на тротуари – в 60 мм», – говорить підрядник. Оксана Іванівна, що мешкає тут вже не один десяток років, дуже тішиться таким оновленням. «За 25-30 років, що ми тут живемо, ніколи тут не було ніяких ремонтів… Окрім того, що робили самі мешканці.

Ми дуже задоволені. Дякуємо працівникам за оперативність, вони молодці. Ми їм робили кавусю, приносили воду, бо дуже спекотно. Тому дуже дякуємо», – говорить мешканка.

Крім того пані Оксана дякує міському голові та депутатові Андрію Грималюку за відкритість до діалогу та сприяння. А також обіцяє, що мешканці долучаться до благоустрою двору, доповнять його квітами, тощо. Нагадаємо, юні калушани долучилися до ремонту власного двору (фото) Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34).

В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю.

Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним.

Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах.

Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком. Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників.

У нашій країні так не можна. Ліпше загинути. Тоді замість ув’язнення можуть увіковічнити. Теж не гарантія, бо про сестер Ноздровських, у .