Главное

У Харкові на базі госпіталю ветеранів війни створять реабілітаційний центр - Редакция rezonans.info

03:25 15 Февраль Киев, Украина

У Харкові на базі госпіталю ветеранів війни створять реабілітаційний центр Цього року в Харкові на базі обласного госпіталю ветеранів війни буде створено реабілітаційний центр для учасників бойових дій. Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації з посиланням на голову ХОДА Олексія Кучера. "Уже на наступній сесії облради ми виділимо кошти для цього (будівництва реабілітаційного центру - ІФ). Це трохи більше ніж 31 млн грн", - наводить слова Кучера прес-служба ХОДА.

Директор КНП "Обласний госпіталь ветеранів війни" Юрій Федченко зазначив, що учасники бойових дій потребують комплексної реабілітації. "У світі вважається, що 20-25% хворих, які перенесли ті чи інші захворювання, потребують реабілітації. Ветерани, які щойно вийшли з військового конфлікту, потребують комплексної реабілітації: і медичної, і трудової, і соціальної. А медична включає в себе і медикаментозну, і фізичну, і психологічну.

І саме таку комплексну реабілітацію ми проводимо, однак розуміємо, що певні напрями потрібно посилювати", - сказав Федченко. За його словами, за рік у госпіталі проходить лікування майже 5,5 тис. осіб (ветерани АТО/ООС і Другої світової війни, а також учасники бойових дій на території інших держав). Серед робіт, які планують провести в госпіталі, створюючи необхідні умови для реабілітації, - будівництво басейну (3 на 8 метрів), лікувальних душів, комплексу екстремальної кріотерапії, соляної кімнати тощо.