Главное

У Кабміні назвали дату запуску нової митниці - Спец проект rezonans

07:33 01 Октябрь Киев, Украина

У Кабміні назвали дату запуску нової митниці У Кабміні назвали дату запуску нової митниці Корреспондент.net, Сьогодні, 04:55 0 42 Фото: Корреспондент.net З листопада почне роботу нова митниця Прем'єр-міністр заявив, що досі на митниці працюють корупціонери, проте незабаром українці відчують зміни. Починаючи з 1 листопада цього року Кабінет міністрів України планує запустити роботу нової митниці. Про це сказав прем'єр-міністр Олексій Гончарук в ефірі Свобода слова на ICTV. За словами Гончарука, уряду необхідно ще кілька місяців для завершення перезавантаження митниці зокрема і влади в цілому.

"Ми сподіваємося, що 1 листопада ми запустимо нову митницю, і ви відчуєте зміни. Зараз досі на митниці працюють корупціонери, ми це знаємо... Неможливо силами міністерства фінансів побороти контрабанду, яку контролює прокуратура, СБУ... Я переконаний, що нинішні керівники відрізняються за якостями від тих, хто очолював до цього", - сказав прем'єр.

Він також наголосив, що якщо буде організовано співпрацю під координацією президента, то це явище піде в минуле. Також Гончарук заявив, що Кабмін не планує підвищувати податки, а прожитковий мінімум буде подвоєний. Раніше повідомлялося, що Кабмін прийняв п'ятирічну програму дій, яку презентують у Верховній Раді цього тижня. Новини від Корреспондент.net в Telegram.