Главное

У Калуші на житло багатодітній сім’ї виділили 200 тисяч гривень - rezonans.info

21:23 01 Август Киев, Украина

У Калуші на житло багатодітній сім’ї виділили 200 тисяч гривень - rezonans.info Днями на пленарному засіданні сесії Калуської міської ради депутати внесли зміни до програми соціального захисту населення на поточний рік. Зокрема, вони включили до неї новий пункт — надання матеріальної допомоги багатодітній сім’ї Оксани Палагній. У червні міська рада підтримала пропозицію депутата Ігоря Хемича про виділення цій сім’ї допомоги у розмірі 200 тисяч гривень на придбання житла. Тоді були внесені зміни до бюджету, а тепер — і до програми, що дозволить провести виплату.

У червні йшлося про те, що коштів, які на ці цілі вділила держава, замало, інформують “Вікна”. У багатодітній сім’ї Палагніїв — восьмеро дітей віком від шести до 16 років. У 2014 році сім’я переїхала із Бердянська до Калуша. У 2016 році Палагнії започаткували благодійний фонд “Робимо добро разом”: чоловік з дружиною готують їжу для потребуючих.

До теми: понад 700 франківців отримали допомогу від міста Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Україна публічно отримує ляпаси по своєму іміджу в світі через ірраціональне прагнення Володимира Зеленського добитися припинення вогню на Донбасі. Власне, сам президент постає у кумедному світлі, що не відповідає його нинішньому статусу. Телефонна розмова Зеленського та Путіна в останню неділю липня продемонструвала, що господар Кремля чітко знає, чого він хоче та як донести відповідні прагнення Коли я була маленькою, то уявляла собі героїв-пожежників або військових. Моє покоління було не надто балуване анімаційними та художніми фільмами про суперменів, а Іванушки-дурачки з руско-совєцьких казок якось до героїв не дотягували.

Котигорошки та вернидуби теж не дуже були в пошанівку. Тому герої мого часу – обов’язково у формі (пожежній чи військовій), з такими здоровенними  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів.

Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства.

Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату.