Главное

У Камеруні озброєні люди убили понад 20 людей - Спец. Материалы

03:44 17 Февраль Киев, Украина

У Камеруні озброєні люди убили понад 20 людей У Камеруні озброєні люди убили понад 20 людей Корреспондент.net, Сьогодні, 01:58 0 27 Фото: twitter.com/AlainoBlackBer1 У Камеруні жертвами нападу стали 14 дітей Серед жертв дев'ятеро дітей, яким було менше п'яти років, і вагітна жінка. Загалом загинули 22 людини.   У південній частині Камеруну озброєні люди убили 22 сільських жителів, в тому числі 14 дітей. Про це 16 лютого повідомило AFP із посиланням на представника ООН.

  Відзначається, що напад стався у п'ятницю, 14 лютого. Район населяє переважно англомовне населення, інша частина Камеруну говорить французькою мовою.   Камерунська опозиція звинуватила в організації "бійні" армію.   "Загалом 22 людини загинули, серед них 14 дітей, в тому числі 11 дівчаток", - заявив представник Управління ООН із координації гуманітарних питань у Північно-Західному і Південно-Західному регіонах Камеруну Джеймс Нунан.

  За його словами, невідомі вбили дев'ятьох дітей, яким було менше п'яти років, вагітну матір і двох жінок, які несли своїх дітей. На півдні Камеруну існує невизнане поселення Амбазонія, на території якого живе переважно англомовне населення. Регіон отримав незалежність у 1961 році й об'єднався із франкомовною Республікою Камерун.   З 1990-х років влада у регіоні виявилася в руках сепаратистів.

У жовтні 2017 року вони оголосили про незалежність території і сформували тимчасовий уряд у вигнанні.   У листопаді 2017 року президент Камеруну Поль Бійя оголосив війну проти Амбазонії. У першій половині вересня минулого року лідер Камеруну повідомив про проведення національного діалогу, щоб врегулювати кризу в неспокійних районах. У Камеруні бойовики Боко Харам вбили 37 осіб   У листопаді 2018 року в Камеруні викрали близько 80 осіб, більшість з яких школярі.