Главное

У Карпатах промаркували гірський маршрут (ФОТО) - Это удивило всех

21:23 01 Август Киев, Украина

У Карпатах промаркували гірський маршрут (ФОТО) - Это удивило всех У Карпатах відновили маркування гірського маршруту. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив гірський рятувальник Василь Фіцак. “Завершили маркування відрізку маршруту східнокарпатського туристичного шляху з ур. Ризарня – хр.

Матагів – г. Висока – г. Ігровець – пол. Боревка – г.

Велика Сивуля. Реально було нелегко, але вже зроблено”, – написав Фіцак. Також він подякував волонтерам, які були весь час допомагали, деколи працювали 12 годин. Читайте також: Прикарпатцям радять, як не загубитись та не травмуватись у горах Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Україна публічно отримує ляпаси по своєму іміджу в світі через ірраціональне прагнення Володимира Зеленського добитися припинення вогню на Донбасі.

Власне, сам президент постає у кумедному світлі, що не відповідає його нинішньому статусу. Телефонна розмова Зеленського та Путіна в останню неділю липня продемонструвала, що господар Кремля чітко знає, чого він хоче та як донести відповідні прагнення Коли я була маленькою, то уявляла собі героїв-пожежників або військових. Моє покоління було не надто балуване анімаційними та художніми фільмами про суперменів, а Іванушки-дурачки з руско-совєцьких казок якось до героїв не дотягували. Котигорошки та вернидуби теж не дуже були в пошанівку.

Тому герої мого часу – обов’язково у формі (пожежній чи військовій), з такими здоровенними  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів. Найбільш відомі – комунізм і фашизм.

Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства. Недавно у наших сусідів горіла хата.

Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату. Ми чули віддалені крики, чийсь плач, .