Главное

У Києві з 1 червня відкриються дитсадки, готелі без ресторанів, пляжі, рішення про ТРЦ буде ухвалено окремо - Читать всем на rezonans

14:33 23 Май Киев, Украина

У Києві з 1 червня відкриються дитсадки, готелі без ресторанів, пляжі, рішення про ТРЦ буде ухвалено окремо У Києві з 1 червня відкриються дитячі садочки, готелі, пляжі, а також цвинтарі для відвідування, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв за результатами засідання комісії з питань ТЕБ і НС. "Готуються до відкриття з 1 червня дитячі садочки і школи для 11-х класів – мається на увазі складання ЗНО. Заклади професійної, технічної та вищої освіти працюватимуть для випускників та абітурієнтів", – сказав він на брифінгу в суботу в Києві. За його словами, також готуються до відкриття з 1 червня готелі, але без роботи ресторанів.

"Із 1 червня готуються відкритися дитячо-юнацькі спортивні школи, спорткомплекси, фітнес-зали, але без роботи басейнів. І пляжі, зони відпочинку – також почнуть працювати з 1 червня", – поінформував Пантелєєв. "Крім того, ми відкриємо для відвідування цвинтарі – також із 1 червня", – додав він. При цьому заступник голови КМДА наголосив, що рішення про роботу ТРЦ буде ухвалено окремо залежно від тенденцій захворюваності.