Главное

У Києві запровадили 50-відсоткові пільги на оренду для малого та средного бізнесу на період карантину - Читать всем на rezonans

00:56 27 Март Киев, Украина

У Києві запровадили 50-відсоткові пільги на оренду для малого та средного бізнесу на період карантину Депутати Київради ухвалили рішення про надання 50-відсоткової пільги для малого та середнього бізнесу на сплату за оренду комунального майна на період карантину. Про це 26 березня повідомляє пресслужба Київської міської держадміністрації. Така пільга діятиме до 31 липня. У разі неможливості використання об'єкта – також тимчасово – до 31 липня звільнять орендарів комунального майна від оплати за договорами оренди, зазначили у КМДА.

"Поки невідомо, коли завершаться обмежувальні заходи і підприємці зможуть повернутися до звичного ритму роботи. І чи будуть завершені обмеження після 24 квітня", – зазначив мер Києва Віталій Кличко і додав, що право на пільги малий та середній бізнес одержить з 11 березня. Як зазначає КМДА, у столиці сьогодні майже 900 тис. м² нежитлових приміщень комунального майна здають в оренду.

І більшу частину орендує малий та середній бізнес – це приблизно 6 тис. суб'єктів підприємницької діяльності. В Україні, за інформацією Міністерства охорони здоров'я станом на вечір 26 березня, підтверджено 196 випадків захворювання на COVID-19, п'ять осіб померли. Видання "ГОРДОН" стежить за ситуацією онлайн.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними Університету Джонса Гопкінса станом на вечір 26 березня, у світі на коронавірус захворіли 510 тис. осіб, майже 23 тис.

померло, майже 121 тис. осіб одужало. Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.

За даними Університету Джонса Гопкінса станом на вечір 26 березня, у світі на коронавірус захворіли 510 тис. осіб, майже 23 тис. померло, майже 121 тис. осіб одужало.