Главное

У Китаї за добу виявлено 23 нових випадки зараження коронавірусом: 19 активних і чотири безсимптомних - Экстренные новости

08:52 30 Июнь Киев, Украина

У Китаї за добу виявлено 23 нових випадки зараження коронавірусом: 19 активних і чотири безсимптомних За минулу добу в Китаї виявлені 23 нових випадки зараження коронавірусом, із них 19 хворих в активній формі і чотири безсимптомних носії, повідомив Держкомздоров’я КНР на своєму офіційному сайті. З активних випадків 11 "імпортовані", вісім зафіксовані всередині країни: сім - у Пекіні, один - в Шанхаї. За попередню добу було виявлено 18 нових випадків зараження коронавірусом, з них 12 хворих в активній формі і шість безсимптомних носіїв. З активних випадків п'ять "імпортовані", сім зафіксовані всередині країни, всі - в Пекіні.

З грудня минулого року жертвами коронавірусу в Китаї стали 4 тис. 634 людини, зареєстрований 83 тис. 531 активний випадок зараження, з них 1 тис. 918 ввезений з-за кордону.

На китайських територіях поза материковою частиною країни виявлено чотири нових випадки захворювання, всі - в Гонконгу. З початку пандемії зареєстровано 1 тис. 696 хворих коронавірусів: в Гонконгу - 1 тис. 203 (при семи випадках смертельного результату), в Макао - 46, на Тайвані - 447 (сім випадків смерті).