Главное

У Коломиї покажуть вуличну виставу - Спец. Материалы

11:14 07 Июль Киев, Украина

У Коломиї покажуть вуличну виставу Коломийський театр “Соломія” вже третій рік співпрацює з режисеркою калуського молодіжного театру “ЛюбАрт” Любов’ю Липовською. Незабаром у творчому тандемі з’явиться ще одна спільна робота — моновистава, назву якої творча трупа поки що приховує. Відомо лише, що за основу взяли одну із п’єс театру “ЛюбАрт”, пишуть “Вікна”. Липовської розповіла, що головна героїня — тінейджер, яка вияснює із соціумом різні моменти життя, виражає свої думки, проблеми, конфлікти, розповідає про свою самотність.

Головну роль у постановці зіграла молода актриса з Коломиї Наталія Клим, яка приїхала до Калуша, щоб відпрацювати “наживо” генеральні репетиції. Адже у період карантину акторська гра була у форматі онлайну. Прем’єру вистави планують показати у серпні у Коломиї. Ймовірно, що вона буде вуличною, тому режисерка “Соломії” Мар’яна Кодіна-Іванович шукає вільний простір, де б дозволили зіграти.

Проте збережеться і звичний формат, адже планують її показати і на театральних фестивалях. До теми: у Франківську одружились актори драмтеатру – як пройшло весілля  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!  «…Кожному гарантується право на свободу думки і слова, вільне вираження своїх поглядів» (Конституція України, ст. 34). В історії людства було багато тоталітарних режимів.

Найбільш відомі – комунізм і фашизм. Вони знищували усіх, хто не поділяв їхню ідеологію. Але при цьому не зачіпали традиційну сім’ю. Навпаки, вважалося, що міцна сім’я – це головна складова здорового суспільства.

Недавно у наших сусідів горіла хата. Сусіди прибігли до нас і покликали тата на допомогу, ми ж, хто лишився вдома, поспішили до вікна подивитися, що там відбувається. Пожежа – звісно, це завжди страшно, але видовище того вечора було особливо моторошним. Ми сиділи у вікні, вп’явшись поглядами в сусідську хату.

Ми чули віддалені крики, чийсь плач, Кількість громадян, які не довіряють Володимиру Зеленському, вже перевищує кількість його симпатиків. Цей факт фіксують різні соціологічні служби, і наслідки падіння президентського рейтингу, безумовно, не забаряться. Політичне похмілля має симптоми, аналогічні з властивим для людини, – дискомфорт, головний біль, нудоту, але у суспільних відносинах. Нема нічого дивного у падінні рейтингу популярності, зрештою, у новітній історії У ці дні в Києві триває судилище над громадським активістом Сергієм Стерненком.

Людину судять за те, що вона не дала себе вбити. Вижила під час трьох нападів. І, захищаючись, вбила одного зі своїх нападників. У нашій країні так не можна.