Главное

У Коломиї засудили чоловіка, в якого знайшли 104 таблетки “Субутексу” - Читать всем на rezonans

00:50 15 Январь Киев, Украина

У Коломиї засудили чоловіка, в якого знайшли 104 таблетки “Субутексу” Коломийський міськрайонний суд виніс вирок чоловікові, в автомобілі якого знайшли наркотики. 31 серпня 2019 року під час проведення огляду автомобіля Volkswagen Golf сірого кольору поліція виявила 104 таблетки із наркотичною речовиною “Субутекс” та один шприц із речовиною коричневого кольору. Загальна кількість наркотичного засобу, обіг якого обмежено, бупренорфіну становила 0,8507 грама. Згідно з наказом Міністерства охорони здоров`я України № 188 від 01.08.2000 року «Про затвердження таблиць невеликих, великих та особливо великих розмірів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, які знаходяться у незаконному обігу» бупренорфін вагою від 0,8 грама до 8,0 грама є великим розміром.

Чоловік щиро розкаявся у скоєному. Стало відомо, що він вже двічі був судимий через наркозлочини, а також – що він перебуває на обліку в психіатричній лікарні. 10 січня 2020 року суд, вивчивши всі обставини справи, виніс у ній вирок. Чоловіка визнали винним у вчиненні злочину і призначили йому покарання у виді позбавлення волі на строк чотири роки.

Але на підставі ст.75 КК України його звільнили від призначеного покарання, встановивши іспитовий строк у два роки. Нагадаємо, У 17-річного франківця знайшли пакет з марихуаною Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram! Літопис Галицький “Під час візиту на Прикарпаття 28 грудня президент Володимир Зеленський повідомив, що буде зустрічати Новий рік у Карпатах. Конкретного місця не назвав, але зазначив що, найімовірніше, це буде Буковель. А вже 1 січня у мережі з’явились фото з Карпат, на якому Зеленський позує в лижному костюмі та з маскою.

Світлиною з президентом України У своєму житті я худнула і гладшала кілька разів. Плюс 20 кг і мінус 20 кг – для мене звичне явище. Перший поштовх до дієти стався 14 років тому, після народження доньки. До вагітності моя вага була 60 кг, та коли я вийшла з пологового, вага стала 65 кг.

Через рік після декрету я важила Так, знову про мову. Бо, хоч на хліб і не намажеш, але… Ні, от серйозно. «Це ж всього лише мова!» – кричать нам на кожному кроці толерантні наші друзі. Справді? Всього лише? Розкажіть це тим, хто у 1690 р.

(!) накладав анафему на церковні книги, написані  староукраїнською. Тим, хто у 1720 р. виконував указ Петра Володимир Зеленський залишається найбільш популярним політиком в Україні. Його перемога на президентських виборах, підсилена формуванням «служивої» більшості у парламенті, значною мірою випалила політичний ландшафт в Україні та деморалізувала низку опонентів.